Katalogas

  /    /  Formavimo priemonės  /  Ecoslay Jello Shot stiprios fiksacijos garbanų formavimo gelis

Ecoslay Jello Shot stiprios fiksacijos garbanų formavimo gelis

7.9031.90

(2 pirkėjų atsiliepimai)
- +

Nauja, ekologiška ir dar didesnė pakuotė!

Ypatingai stiprios fiksacijos gelis puikiai išlaiko garbanų formą, neapsunkina ir nenusveria plaukų, suteikia lengvai išgniaužomą šlapių plaukų efektą bei drėkinimą. Gerai dera kartu naudojant tiek su Ecoslay Orange Marmelade kremu, tiek su kitomis formavimo priemonėmis. Gelis stiprus, todėl nenaudokite per daug.

Kadangi sudėtyje neturi glicerino, nešiaušia plaukų net ir drėgnu oru.

Naudojimas: ant permirkusių, varvančių plaukų tepkite ir pirštais paskirstykite priemonę per visą jų ilgį. Pagniaužykite garbanas iš apačios į viršų. Jei norite stipresnės fiksacijos, pakartokite procedūrą. Plaukus išdžiovinkite džiovintuvu, naudodami difuzorių, nustatę žemiausią galimą temperatūrą ir mažiausią oro išpūtimo greitį arba leiskite jiems išdžiūti natūraliai. Jei išdžiuvusios garbanos yra kietos ir pastebite šlapių plaukų efektą, plaukus tiesiog išgniaužykite rankomis ir džiaukitės minkštomis, formą išlaikančiomis garbanomis.

Aprašymas

INGREDIENTAI:

Water, Okra extract, Aloe vera juice, Pectin, Chamomile flower extract, Nettle leaf extract, Melissa leaf extract, Peppermint leaf extract, Horsetail leaf extract, Yucca Vera leaf extract, propanediol (corn-based preservative booster), aminopropanol (pH balancer), strawberry fruit essence, benzyl alcohol dehydroacetic acid (non-drying alcohol used in preservation system), carbomer 980 (thickener), sodium gluconate (beet-based preservative booster).

Priemonėje nėra proteinų.

Be glicerino.

Papildoma informacija

Svoris 0.5 kg
Be glicerino / su glicerinu

Prekės ženklas

Kiekis

30 ml, 355 ml, 473 ml, 59 ml

Be proteinų / su proteinais

Fiksacija

2 atsiliepimai apie Ecoslay Jello Shot stiprios fiksacijos garbanų formavimo gelis

  1. Greta (įsigijo produktą)

    PATS geriausias garbanų gelis, plaukų nelipina, palaiko drėgmė, garbanos minkštos ir švelnios, išsilaikančios puikiausiai iki kito plovimo. REKOMENDUOJU!!!

  2. Giedrė (įsigijo produktą)

    Mano garbanos 3c. Turint omenyje, kad šis gelis yra stirpios fiksacijos ir skirtas galimai kinky 4 tipo garbanoms – man nepasiteisino. Nežinau ar čia dėl naujos formulės (skaičiau, kad kai pakeitė pakuotę pasikeitė ir produkto sudėtis), tačiau man fiksacijos visiškai neužtenka… Beje ir jokio kvapo neturi. Man labiau fiksavo ir patiko Orange marmalade.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Jums taip pat gali patikti…

v

Didžiuokis savo garbanomis!

Paratis, MB
Įmonės kodas: 304598861
PVM mokėtojo kodas: LT100011782618
Adresas: Labdarių g. 5, Vilnius

Reset Password