Top

Bendradarbiaukime

  /  Bendradarbiaukime

Gamintojams

Jei esate kosmetikos gamintojas, kurio vizija sutampa su mūsų ir norite, kad prekiautume Jūsų produktais, maloniai kviečiame kreiptis el.paštu [email protected]. Tikimės, kad Jūsų produktų sudėtyse nerasime sulfatų, silikonų, parabenų bei džiovinančių alkoholių. Laiške nurodykite, kokius produktus norėtumėte pasiūlyti mūsų pirkėjams bei pridėkite pilnas jų sudėtis.

 

Tinklaraštininkams / Nuomonės formuotojams

Jei esate grožio guru bei turite merginų auditoriją, o idealiausia – ir pati vadovaujatės Garbanotos Merginos Metodu, maloniai kviečiame kreiptis el.paštu [email protected]. Laiške nurodykite savo profilio informaciją ir statistikos duomenis.

Žymėkite mus savo socialiniuose tinkluose! Su malonumu pasidalinsime Jūsų nuotrauka, o galbūt ir pakviesime interviu, kurį patalpinsime į savo internetinę svetainę.

 

Grožio salonams

Jei esate grožio salonas, kuris nuoširdžiai rūpinasi savo klientų plaukų sveikata ir norėtų bendradarbiauti, maloniai kviečiame kreiptis el.paštu [email protected]. Tapę partneriais, ne tik galėsime Jums patiekti priemonių už ypatingą kainą, bet ir savo internetinėje svetainėje nurodysime Jūsų saloną, kaip vietą, kurioje naudojamos priemonės, tinkamos Garbanotos Merginos Metodui. Patikėkite, tai tikrai dažnesnis klausimas, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

v

Didžiuokis savo garbanomis!

Paratis, MB
Įmonės kodas: 304598861
PVM mokėtojo kodas: LT100011782618
Adresas: Labdarių g. 5, Vilnius

Reset Password