Top

D. U. K

  /  D. U. K

1. Ar visi Jūsų svetainėje parduodami produktai yra tinkami naudoti vadovaujantis Garbanotos Merginos Metodu?

Taip, visų mūsų svetainėje parduodamų produktų sudėtys yra kruopščiai patikrintos ir atrinkti tik tie produktai, kurie tinkami naudoti vadojaujantis Garbanotos Merginos Metodu.

2. Kas yra Garbanotos Merginos Metodas?

Garbanotos Merginos Metodas yra taisyklių rinkinys, kuris nusako kaip teisingai rūpintis ir puoselėti savo garbanotus plaukus. Šio metodo pagrindinės taisyklės taip pat puikiai pritaikomos ir tiesių plaukų savininkėms. Daugiau apie Metodą skaitykite mūsų tinklaraštyje https://noharsh.lt/2020/04/30/garbanotos-merginos-metodas-kas-tai/

3. Ar galima gauti konsultaciją dėl produktų parinkimo?

Žinoma, visais rūpimais klausimais galite mums rašyti tiesiogiai į Facebook arba Instagram paskyras.

4. Per kiek laiko išsiunčiate prekes?

Apmokėtus užsakymus išsiunčiame per 1-2 d.d. Dažniausiai – tą pačią darbo dieną.

5. Ar pirkimas galimas tik internetu?

Taip, pirkimas galimas tik internetu.

6. Kokius pristatymo būdus galima rinktis?

Prekes atsiimti galite Omniva bei LP express paštomatuose, taip pat siunčiame paštu. Prekes išsiunčiame per 1-2 d.d.

7. Nuo kokios sumos taikomas nemokamas siuntimas?

Nemokamas siuntimas visoje Lietuvoje taikomas nuo 35 eur. Pageidaujantiems siuntimo į užsienį prašome kreiptis el.paštu [email protected].

8. Kokie galimi apmokėjimo būdai?

Už išsirinktas prekes Pirkėjas gali sumokėti atsiskaitymo lange nurodytais atsiskaitymo būdais.

Pasirinkus už prekes sumokėti banko pavedimu, užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus Pirkėjo apmokėjimą už prekes bei jų pristatymą, jei Pardavėjas su Pirkėju nesusitarė kitaip. Apmokėjimas laikomas atliktu kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje.
Pasirinkus už prekes sumokėti naudojantis ESTO 3 paslauga, užsakymas pradedamas vykdyti tik po Pirkėjo ir ESTO sutarties pasirašymo.

9. Kas yra ESTO 3 atsiskaitymo būdas?

ESTO 3 – tai naujos kartos atsiskaitymo būdas, leidžiantis patogiai ir greitai apmokėti savo užsakymą trimis lygiomis dalimis, o mokant laiku – be papildomų mokesčių!
Atsiskaitymo etape ieškokite mūsų populiariausio ESTO 3 atsiskaitymo būdo ir patogiai apmokėkite savo užsakymą!
ESTO 3 padės Jums padalinti savo užsakymo sumą į 3 lygias dalis, o mokant laiku – be jokių papildomų mokesčių!
  • Mokant laiku – nėra jokio pabrangimo*
  • Tiesiog 3 vienodo dydžio įmokos, per 3 mėn.
  • Pirma įmoka visuomet sekantį mėnesį
KAS YRA ESTO?
ESTO yra finansinių paslaugų teikėja, kuri buvo įsteigta 2016. Įmonę įkūrėme atsiradus rinkos poreikiui naujiems atsiskaitymo sprendimams, tinkantiems tiek pirkėjui, tiek ir pardavėjui. Šiandien ESTO gali pasiūlyti platų atsiskaitymo būdų asortimentą visame Pabaltijo regione ir jungia daugiau nei 2000 pardavėjų ir virš 200000 klientų. Daugiau informacijos: esto.eu/lt. Jeigu turite daugiau klausimų, prašome susisiekti su ESTO UAB atstovu [email protected] arba gyvo pokalbio metu esto.eu/lt svetainėje.
*ESTO 3 mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavyzdys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 įmokos skolinantis 270 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 36 mėnesių terminui, metinė palūkanų norma – 9,9 proc., sutarties sudarymo mokestis – 4,90 eurų, mėnesinis administravimo mokestis – 0,90 eurų, mėnesio įmoka – 10,76 eurai, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 28,29 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 387,36 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.

v

Didžiuokis savo garbanomis!

Paratis, MB
Įmonės kodas: 304598861
PVM mokėtojo kodas: LT100011782618
Adresas: Labdarių g. 5, Vilnius

Reset Password