Top

Katalogas

  /    /  Aksesuarai, Dovanos  /  No Harsh Megzta kepurė su dirbtinio šilko pamušalu

No Harsh Megzta kepurė su dirbtinio šilko pamušalu

32.90

- +

Kas sakė, kad gražios garbanos ir kepurės yra nesuderinamas dalykas? Kasdien rūpinamės Jūsų plaukų grožiu ir sveikata, todėl imamės mitų griovėjų vaidmens ir pristatome Jums vieninteles Lietuvoje šiltas megztas kepures su pamušalu!

Tokia kepurė ne tik šildys, bet ir nevels bei nešiauš plaukų, jų neišsausins ir nepriplos! Būtina turėti kiekvienai, kuri nemėgsta plauti galvos po kiekvieno kepurės nešiojimo ir nenori rinktis – graži šukuosena ar šiluma.

Kepurė turi daug vietos į viršų, todėl po ja galima paslėpti net visus plaukus.

Kepurių verpalo ir pamušalo sudėtis parinkta išnagrinėjus kiekvienos medžiagos individualias savybes ir atsižvelgus į jų poveikį plaukui.

Verpalui nesirinkta natūrali vilna tikrai ne atsitiktinai:

Bet kuri natūrali vilna yra panaši į žmogaus plauką – jos paviršius taip pat padengtas žvyneliais ir yra porėtas. Vilnos verpalo gaminiai, besiliečiantys prie žmogaus natūralaus plauko, kimba prie žvynelių ir taip vieni kitus žaloja, šiaušia bei velia. Kuo mažiau žvynelių turi plaukas (verpalas), tuo mažiau šiaušimo bei žalos jis sukelia.

Kaip matome iš paveikslėlio, natūrali vilna turi labiausiai atšokusius plauko žvynelius, todėl daro didžiausią neigiamą poveikį žmogaus plaukams. Net aukštos klasės švelni vilna, tokia kaip kašmyras, taip pat turi nelygų paviršių ir nėra rekomenduojama dėvėti kaip galvos apdangalas.

Scanning electron microscopy micrographs of various fibres. Wolinsky C, Hyde N. 1988. Fabric of history: wool. Natl Geogr. Mag. 173, 556-557.

Kaip matome iš paveikslėlio, plaukų žvynelių neturi šilkas, linas, medvilnė bei poliesteris. Tačiau čia daryti išvadų dėl verpalo parinkimo negalime, nes ne mažiau už šiaušiamus žmogaus plaukų žvynelius yra svarbu ir jų drėgmė, arba kitaip – drėgmės išsaugojimas. Labai svarbu įvertinti kiekvienos medžiagos hidfofobiškumą ir hidrofiliškumą! Kad kepurė nešiauštų ir neveltų, verpalui renkamės lygaus paviršiaus pluoštą. O ką rinktis, kad išlaikytumę taip sunkiai suteikiamą drėgmę? Juk žinia, kad išsausėjęs plaukas ne tik veliasi, bet lūžta ir šakojasi.

Hidrofiliški (lengvai vandenį pasisavinantys) pluoštai yra lininiai ir medvilniniai. Taigi, taip atsakingai drėkinti plaukai gali būti išsausinti mums ne tik to nejaučiant, bet netgi atvirkščiai – stengiantis apsaugoti plaukus nuo šalčio ir vėjo bei jų žalojančio poveikio.

Didelio tyrimo pabaigoje tampa aišku, kad hidrofobiškiausios (vandens nesugeriančios ar geriančios prastai) medžiagos yra poliesteris ir šilkas!

Todėl, siekiant geriausių ir ilgaamžiškiausių rezultatų, kepures mezgėme iš poliesterio, o pamušalui parinkome dvi medžiagas – šilką bei tokį pat malonų dirbtinį šilką.

Tokia kepurė yra geriausias pasirinkimas sau ar artimam žmogui, kurį saugote nuo žiemos šalčių ir tuo pačiu nepamirštate pasirūpinti grožiu. Kepurės tinka tiek vyrams, tiek moterims (unisex), žemiškų, lengvai derinamų spalvų.

Akrilinis verpalas yra kokybiška, ilgai nenusidėvinti medžiaga, todėl gaminiu džiaugsitės ne vienerius metus.

Praktiškos dovanos – pačios geriausios!

 

Vienas dydis.

Kepurė numegzta iš 100 % akrilinio verpalo;

Išorinė etiketė pagaminta iš sintetinės verstos odos;

Pamušalas pasiūtas iš 97% dirbtinio šilko, 3% elastano.

Kepurė tempiasi apytiksliai nuo 52 cm iki 59 – 60 cm (matuojant vidinę kepurės apimtį).

Kepurės nuo – iki pagamintos Lietuvoje!

Aprašymas

Vienas dydis.

Kepurė numegzta iš 100 % akrilinio verpalo;

Išorinė etiketė pagaminta iš sintetinės verstos odos;

Pamušalas pasiūtas iš 97% dirbtinio šilko, 3% elastano.

Kepurė tempiasi apytiksliai nuo 52 cm iki 59 – 60 cm (matuojant vidinę kepurės apimtį).

Pagaminta Lietuvoje!

Papildoma informacija

Spalva

Tamsiai pilka, Smėlio

Prekės ženklas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “No Harsh Megzta kepurė su dirbtinio šilko pamušalu”

Jums taip pat gali patikti…

v

Didžiuokis savo garbanomis!

Paratis, MB
Įmonės kodas: 304598861
PVM mokėtojo kodas: LT100011782618
Adresas: Labdarių g. 5, Vilnius

Reset Password